- Cézanne
-

Ojciec Nowoczesnego Malarstwa


 
  
     
Paul CÚzanne jest uważana przez wielu, ojca nowoczesnego malarstwa. Jego obrazy i pomysłˇw w trakcie swojego życia pod wpływem wielu artystˇw i sztuki przemieszczania się, że czas. Cezanne innowacyjny obrazy zakwestionował konwencji styl malarstwa w kolorze, pociągnięć pędzlem i składu. Był rˇwniez. uznać za odkrywczy w swojej sztuki, przy użyciu szczoteczki, oleje i płˇtna do kapitana jego wyrażania własnego życia. Jeszcze z jego wietność i jego talentu artystycznego, Paul CÚzanne jest uznawany za jedną z najbardziej niezrozumiany malarzy swego czasu. Jego sukces jako artysta i słynnego malarza przyszedł pˇ żno w swoim życiu.

Historia
      Paul CÚzanne urodził się w dzien 19 Styczeń, 1839, w południowej części Francji w Aix-en-Provence. Jego ojciec, Louis-Auguste CÚzanne był kapelusz-animator we wczesnych latach swojego życia, a pˇ żniej stał sie; kapelusz kupca. Jego matka, Anne-Elisabeth Honorine Aubert urodziła jednego syna, Pawła i dwie cˇrki, Marii i Rose. Rodzin wzrosła do klasyśredniej, aś Cezanne ojca Francuskiego ArtystyLudwika zaangażował się w bankowości i cofounded bankowej firmy. Wkrˇtce potem, z ojca na bankowych firmy Cezanne rodzina zaczęła sie; rozwijać. Ta sytuacja dała Paul CÚzanne finansowych możliwości studiowania i uczestniczenia w wielu szkołach w czasie swojej młodości. Pieniądze daża mu wolność finansową robić to, co on naprawdę chciał zrobić, tworzenia sztuki.

Francuskiego Artysty
      Paul CÚzanne Studiował sztukę na wczesnym wieku i został zapisani na pokład szkoły. Nie był mentorem przez mnicha imieniem Jˇzef Gibert. W wieku trzynastu kontynuować studia w Kolegium Bourbon. Podczas studiˇw był dobrym przyjaciˇłmi z Emile Zola, student studiuje rˇwniez. na Akademia Bourbon. W wieku lat dwudziestu, Paul wpisane prawo i lewo szkoły po dwˇch latach do życia i studiowania sztuki w Paryżu ze swoim przyjacielem Emile.


- Znani Zdjecia -
(20. wieku)
 • Paul CÚzanne
 • Salvador DalÝ
 • ╔douard Manet
 • Joan Mirˇ
 • ╔mile Zola
 • Camille Pissarro
 • Claude Monet
 • FrÚdÚric Bazille
 • Henri Rousseau
 • Paul Gauguin
 • Vincent Van Gogh

      Paul CÚzanne stał się mistrzem kolorˇw, wzorˇw i kompozycji na płˇtnie. Jego pędzlem Stokes stał jasno określone w krajobrazˇw i ludzi malował. Jego intensywność koloru i wzoru jednak nie przyniesie wielkiego recenzje od krytykˇw sztuki. Były one trudne i unsympathetic do jego twˇrczośi i stylu, że nie staćsłynny z jego sztuki, aż w pˇżniejszych latach życia.

Koniec Wielkiego Artysta
      Paul CÚzanne życie zakończył w wieku lat 67, zapalenie płuc umiera od października 22. 1906, Jego życia została zakończona, ale jego dzieł sztuki z.ycia w wielu muzeach sztuki i uczelni wyższych dla wielu z nas ogląda.


www.CÚzanne.com